Site İçi Arama
Etiket Bulutu
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Atatürk Orman Parkı artık daha eğlenceli

Bolu’nun en büyük parkı unvanına sahip Atatürk Orman Parkı’na vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

Bolu Belediyesi’nin Bolu halkına armağanı olan Atatürk Orman Parkı, yenilenen oyun grupları ve peyzaj çalışmaları ile büyük beğeni topluyor. Sağlık Mahallesi sakinlerinin yanı sıra kentin birçok noktasından ziyaretçi akınına uğrayan parkta her gün yüzlerce kişi ailesiyle birlikte vakit geçiriyor. Boluların spor, piknik ve de eğlence için tercih ettiği park, yenilenen ve çeşitlenen oyun grupları ile büyük beğeni topluyor. Parkı tercih eden vatandaşlar, bir yandan ailece piknik yapıp sohbet ederken, minik çocuklar da yenilenen oyun gruplarında doyasıya eğleniyor.

VATANDAŞTAN TAM NOT

Atatürk Orman Parkı’nın geçmişte çok kötü bir imaja sahip olduğunu söyleyen vatandaşlar, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın sayesinde parkın artık güvenli bir alan olduğunu belirtiyor. Başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Yılmaz’ı kutlayan vatandaşlar ayrıca Belediye yetkililerine de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor.

BELEDİYE YOĞUN MESAİ HARCIYOR

Öte yandan Bolu Belediyesi ekipleri de okulların tatile girmesiyle birlikte çocukların yoğun olarak vakit geçirdiği parkta, yoğun mesai harcıyor. Parkta temizlik, peyzaj ve diğer rutin çalışmalarını sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, diğer yandan da parkın güvenliğini sağlayarak halkın huzur ve güven içerisinde vakit geçirmesini sağlıyor.

Haber/Foto: Hakan KAPUCU

Haber tarihi: 05 / 08 / 2016
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Köroğlu Dağları’nda zorlu yürüyüş
Sonraki: Muhteşem İkinci Buluşma
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Boluhaber.com